01.04.2020 tarihinde SINIF-DERS-ÜNİTE-KONU bazında yüklenmiş, kullanıma hazır onlarca sınavdan oluşan SINAV BANKASI/E-SINAV sistemi kullanıma açılmıştır.

Uygulama tarihi, uygulama saati belirleme imkanının yanı sıra, sınav süresi, puan belirleme esnekliği ile ONLINE SINAV uygulama imkanı.

KTT-LGS-TYT-AYT standartında, güncel müfretada uygun soru kalitesine sahiptir.

Sınav bitiminde Öğrenci ve Velinin anında başarı ve konu analizlerini görme imkanı siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır.

27.05.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede, M.E.B. Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü yönergesi gereği, özel okullar kayıtlarını M.E.B. in hazırladığı sözleşme örneği ile bildirmektedirler.

Dersonet 2016 yılında teşvik sözleşmelerini, 2017 yılından itibaren de Özel Okullar Sözleşmelerini sistemden doldurulmuş, eksiksiz şekilde vermektedir.

M.E.B Mevzuatlarını en hızlı şekilde güncelleyen, haftalarca, aylarca müşterisini bekletmeden sisteme entegre eden Dersonet yine önde. 22.05.2019 tarihinde yayınlanan 2019-2020 yılı sözleşmesi Dersonet Maxi sistemine entegre edilmiştir.

Öğrencinizin sözleşme bilgisi dolu olarak sistemden alınabilmektedir. Özel hususlara kurumlarımızın istediği bilgileri de ekledik.

25.04.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede, Öğrencinizin girdiği sınavlardan oluşturulan, ünite, konu, kazanım seviyelerindeki öğrenme haritaları hizmete girmiştir.

2018 - 2019 öğretim yılı başından itibaren, sınavların öğrenme haritaları sisteme eklenmiştir.

Haritalar gün içerisinde değerlendirilen cevap anahtarı A-B karşılıklı veya tek kitapçıklı (A) sınavlardan faydalanılarak, her gece sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur.

Konu ve kazanım girişi yapmadığınız sınavlarda, tüm konular "Genel Değerlendirme" olarak analiz edilir.

Öğrenci, Şube Öğrenme Haritaları;

  • Öğrenci - Veli panellerinde
  • Öğretmen şifresi ile giriş yapıldığında ise, hem öğrenci bazında hem de öğretmenin ders verdiği şube bazında görüntülenmektedir.

10.04.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede,

  • Sisteme aşağıdaki otomatik SMS gönderimleri eklenmiştir;
  • Ödemesi geciken velilere ödeme hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz.
  • Ödemesi yaklaşan velilere ödeme hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz.
  • Öğrenciler için doğum günü mesajı (Mesaj içeriğini değiştirebilirsiniz) gönderebilirsiniz.
  • Devamsızlık sınırına yaklaşan öğrencilerin velilerine mesaj gönderebilirsiniz.

28.03.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede, AYT sınavı açarken seçilen TYT sınav seçeneklerine "Gerçek Tyt Sınavı" ayarları eklenmiştir. Sınav modülündeki parametreler menüsünden öğrencilerinizin gerçek TYT sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

27.03.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede, LGS, TYT ve ÖZEL sınavlarınızda alabileceğiniz, şubelerinizin ve okulunuzun genel başarısını tek bir sayfada görüntüleyebileceğiniz okul başarı karnesi sınav raporlarına eklenmiştir.

18.01.2019 - tarihinde yaptığımız güncellemede, programımız içinde yer alan devamsızlık parametrelerine; geç kalan öğrencilerin velilerine bilgilendirme mesajı atılması ile ilgili ayarlamalar eklenmiştir. Mobilden veya web tarafından girilen devamsızlıklarda mesajlar otomatik olarak gönderilir.

04.12.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, programımız içinde yer alan yeni öğrenci eklendiğinde, öğrenci silindiğinde, sözleşme yapıldığında/silindiğinde, tahsilat girilidiğinde/silindiğinde ve aday öğrenci kaydı yapıldığında, Yönetici (Kurucu) - Teknik ve Mali sorumlulara otomatik kısa mesaj gönderme seçeneği eklenmiştir. Bu yeni özelliği “Parametreler” ekranından aktifleştirebilirsiniz.

27.11.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, programımız içinde yer alan "ÜNİTE/KONU/KAZANIMLAR" MEB 2018 Müfredat Programları doğrultusunda, Lise grubu için DERSONET programımız içinde güncellenmiştir.

15.11.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, Rehber öğretmenlerimizin öğrenciler hakkında serbest not girebilmesi için "Rehberlik İşlemleri" menüsüne "Rehber Not Girişi" eklenmiştir.

Rehber, giriş yaptığı notun öğrenci ve/veya veli tarafından görüntülenmesini de istiyorsa ilgili seçenekleri işaretleyebilmektedir.

13.11.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, programımız içinde yer alan "ÜNİTE/KONU/KAZANIMLAR" T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen 2018 Müfredat Programları doğrultusunda, Ortaokul grubu için DERSONET programımız içinde güncellenmiştir.

19.10.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, kullanıcılarımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda rehberlik modülünde rehberlik görüşmeleri, öğretmen görüşleri ve görüşme raporlarında yetki güncellemesi yapılmıştır. Detayı aşağıdaki gibidir.

Görüşme yetkisine sahip rehberler, kendilerine şube ataması yapıldıysa (yeni özellik), sadece kendilerine ait şubelerin görüşme ve öğretmen görüşlerini görebilirler ve görüşme raporlarında kendi şubelerine ait görüşmeler raporlanır.

Sisteme giriş yapan rehbere herhangi bir şube ataması yapılmadıysa, güncelleme öncesi gibi rehber tüm öğrencilerin görüşme, öğretmen görüşlerini görebilir ve raporlayabilir.

Kısaca: Bir rehberin herhangi bir öğrenciye ait işlemleri görebilmesi için şube ataması yapılmaması tavsiye edilir. Rehber kendilerine ait şubelerin işlemlerini görsün isterseniz "Parametreler modülü, Toplu İşlemler menüsü, Rehbere Şube Atama" kısmından ilgili rehberi seçip şube ataması yapmalısınız.

Veli-öğrenci ve öğretmen panellerinde de, görüşme talebinde, öncelikle öğrencinin şubesine atanmış rehber, atanmış rehber yoksa, tüm rehber öğretmenler listelenip görüşme talebi oluşturulmaktadır.

28.09.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, öğrenci ve Veli kullanıcılarına ait panellerin yetkilendirme işlemlerini, Parametreler - Kullanıcı Paneli Parametreleri menüsünden yapabilirsiniz.

06.09.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, rehberlik modülü, öğrenci-veli görüşmeleri, 2018-2019 kategori-konu havuzu MEB e göre yenilenmiştir. Kendi kategori ve konularınızı girmek için "Rehberlik Modülü, Diğer İşlemler menüsü, Görüşme Konu Havuzu altmenüsü" nden tanımlama yapabilirsiniz.

04.08.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, değerli Kullanıcılarımız, 2018 YKS Tercih Robotu güncellenerek kullanımınıza açılmıştır.

31.07.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, değerli Kullanıcılarımız, 2018 YKS Tercih Robotu güncellenerek kullanımınıza açılmıştır.

10.07.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, kurumunuz sistemimizde franchise kuruma bağlı olarak çalışıyorsa; "Parametreler - Muhasebe - Franchise Kuruma Yetki Verme" ekranından franchise yetki verme işlemi güncellenmiştir.

30.04.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, etüt parametrelerine; ceza sınırının, bir sonraki haftaya işlemesi ile ilgili ayarlama eklenmiştir. Dileyen kurumlarımız ceza parametresini değiştirebilir.

13.04.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, AYT ve TYT sınavlarının birlikte hazırlandığı sonuç belgesi sistemimize eklenmiştir. Sınav Sonuç Belgeleri menüsünden rapora ulaşabilirsiniz.

10.04.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, öğrenci Kayıt Sözleşmelerinde 11.04.2018 tarihinden itibaren kendi yüklediğiniz Word dosyalarını kullanabileceksiniz. Kullanım ile ilgili açıklama ayrıca duyurulacaktır.

21.03.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, kurumunuza Önkayıt yaptıracak veya herhangi bir Bursluluk Sınavınıza başvuracak öğrencileri;
Kurum web siteniz üzerinden sisteme kaydedebileceğiniz modülümüz eklenmiştir.

Sitenizden kaydedilen öğrenci bilgileri kurumunuza özel oluşturulan havuzda toplanmakta, bu bilgileri ön kayıtlı öğrenci ya da herhangi bir bursluluk sınavına aday öğrenci olarak kaydedebilirsiniz.

İşlemler KAYIT MODÜLÜ-Öğrenci İşlemleri menüsüne girdiğinizde, -Web Öğrenci Aktarma- düğmesinden açılan ekrandan yapılmaktadır.

06.02.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, KAYIT / ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ altında yer alan "WEB ÖĞRENCİ AKTARMA" menüsündeki anlatımı inceleyerek; kendi web sayfanızdan önkayıt veya sınav başvuru kayıt öğrencilerini kayıt altına alarak aynı menüden programın içine otomatik olarak kayıt edebilirsiniz.

22.01.2018 - tarihinde yaptığımız güncellemede, değerli Kullanıcımız, öğrencilere kesilen faturaların içeriklerini detaylı olarak gösteren rapor; MUHASEBE/RAPOR İŞLEMLERİ/ÖĞRENCİ FATURA LİSTESİ bölümünde hizmete girmiştir.

24.10.2017 - tarihinde yaptığımız güncellemede, sınav modulü, sınav parametreleri menüsü "Gerçek TYT/AYT ÖSYM'den al" menüsü eklenmiştir.

24.10.2017 - tarihinde yaptığımız güncellemede, programımız içinden vereceğiniz her türlü siparişlerinizi artık Kredi Kartı ile de alabilirsiniz.

dersonet

"Değer Katar"

Copyright © 2015 - 2021 Dersonet Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Programı

Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)

dersonet

dersonet