dersonet

SİSTEM GİRİŞİ

dersonet
dersonet
dersonet
dersonet
dersonet
dersonet
dersonet
dersonet

EĞİTİM YÖNETİM PLATFORMU

dersonet

dersonet nedir

DERSONET NEDİR?

Her türlü eğitim-öğretim kurumunun, tüm ihtiyacını tek çatı altında karşılayan, 21 yıllık sektör tecrübesiyle üretilmiş tek platformdur.

dersonet

neden dersonet

NEDEN DERSONET?

Her türlü eğitim-öğretim kurumunun, tüm ihtiyacını tek çatı altında karşılayan, 21 yıllık sektör tecrübesiyle üretilmiş tek platformdur.

dersonet

dersonet paketler

DERSONET PAKETLER

Dersonet Mini, Dersonet Kayıt, Dersonet Maxi Ve Dersonet Maxi+ Paketleri ile her türlü kullanıma uygundur.

dersonet

MODÜLLERİMİZ

dersonet

Kayıt Modülü

Öğrenci, öğretmen, yakın, personel kayıtlarının ve ödeme takibinin ya- pıldığı modüldür.

Sınav Modülü

Konu tarama, LGS, TYT, AYT sınavları ve çok dersli özel sınavların yapılmasına olanak tanır.

Envanter Modülü

Rehber öğretmen görüşmeleri, değerli rehberlik envanterlerinin uy- gulamaları ve anketlerle donatılmış bölümdür.

Muhasebe Modülü

Kurumunuza ait tahsilatların, öde- melerin, kasa hareketlerinin takibi- ni yapıp faturalarını basıp detaylı muhasebe raporları alabileceğiniz modüldür.

Planlama Modülü

Kurumunuzun çalışma planını belirleyip öğretmen, sınıf, derslik planları oluşturup dönemsel çalışma planları hazırlayabilirsiniz.

Tercih Modülü

Öğrencilerin geçiş sınavlarından aldıkları puanlara göre detaylı ana- lizler yapıp tercih listeleri hazırlayan piyasanın en gelişmiş modülüdür.

Devamsızlık Modülü

Öğrencilerin devamsızlıklarını ek- randan, optik formdan ve dijital ci- hazlardan takip edebilen sistemdir.

İletişim Modülü

Anlaşmalı operatörlerimiz vasıtasıyla duyuru, sınav sonucu, devamsızlık, özel günler gibi nesajları sms, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla gönderebilmektedir.

Mobilizasyon Modülü

Akıllı Cihazlar için geliştirilmiş uygulamalar aracılığıyla, işlemlerin yer ve zaman kavramından etkilen-meksizin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan modüldür.

DERSONET KURS-ETÜT MERKEZİ YÖNETİM PROGRAMI - PAKETLER

dersonet

Kurs kolej programı mini paketKurs, Etüt Merkezi, Eğitim Merkezi, Yurt, Okul ve Temel Lise için hazırlanmış Web Tabanlı Kurs-Etüt Merkezi Ölçme Değerlendirme Programıdır.


Öğrenci Kayıt, Sınav Uygulama, Ölçme Değer- lendirme, Rehberlik Envanteri Değerlendirme, SMS gönderimi programın temel özellikleridir.


Kurs kolej programıKurs, Etüt Merkezi, Eğitim Merkezi, Yurt, Okul ve Temel Lise için hazırlanmış Web Tabanlı Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Programıdır.


Öğrenci Kayıt, Ders Planlama, Sınav Planlama, Sınav Uygulama, Ölçme Değerlendirme, Ödev Takibi,Online Sınav, Etüt Takibi, Rehberlik Yönetimi, Rehberlik Envanter Uygulama, Lise ve Üniversite Tercih, SMS, MMS, Mobilizasyon Modülü, Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Programının, Maxi Paketinin temel özellikleridir.

Kurs kolej programıDERSONET, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü ile Kurs, Etüt Merkezi, Eğitim Merkezi, Yurt, Okul, Temel Lise vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemleri esnasında oluşan bilginin, tüm paydaş- larca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak bi- çimde tasarlanmış, Web Tabanlı Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Sistemidir.


KURUMSAL

Önsöz

Şirket Profili

Datasis Marka Güvenirliği

Çözüm Ortakları

Yasal HaklarPAKETLER

Dersonet Maxi E-Sınav

Dersonet Mini

Dersonet Maxi

Dersonet Maxi+

Paket Dağılımları

HİZMETLER

Sınav Hizmetleri

Optik Form Okutma Hizmeti

Optik Okuyucu Destek Hizmeti

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi

LGS Puan Hesaplama Sistemi

ÜRÜNLER

KAMPANYALAR

Online LGS Sınavları

Online TYT Sınavları

Online AYT Sınavları

Online KTT Sınavları

Online Deneme Sınavları

Eğitime Destek Kampanyası - 1

Eğitime Destek Kampanyası - 2

Eğitime Destek Kampanyası - 3

İlkadım Kampanyası

Rehberlik Programı Kampanyası

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Avantajlı kampanyalarımız için bültenimize abone olun.


datasis facebook datasis twitter datasis google plus datasis linkedin datasis blogger
dersonet

0216 577 26 27

"Değer Katar"

Copyright © 2015 - 2020 Dersonet Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Programı
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)

dersonet

dersonet

Dersonet Kurs-Etüt Merkezi Yönetim Sistemi

Kayıt Modülü, Muhasebe Modülü, Personel Modülü, Devamsızlık Modülü, Planlama Modülü, Sınav Modülü, Ölçme Değerlendirme Modülü, Etüt Uygulama ve Takip Modülü, Sınav Planlama Modülü, Ödev Takip Modülü, Online Sınav Modülü, Rehberlik Modülü, Envanter Modülü, Tercih Modülü, İletişim Modülü, Mobilizasyon Modülü, Test ve Sınav BankasıSoru BankasıOnline Sınav

İl, ilçe, semt genelinde veya kurs özelinde yapılacak deneme sınavlarına ait sınav cevap kâğıtlarının okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini vermekteyiz. Tüm optik form okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini DERSONET Web Tabanlı Kurs Programı, www.dersonet.com.tr üzerinde gerçekleştirmemiz nedeniyle sizlere hem ücret, hem de teknoloji anlamında birçok farklılık ve kolaylık sağlamaktayız.Eğitim Yönetim Platformu

DERSONET Web Tabanlı Kurs Programı, www.dersonet.com.tr kullanıcısı olan kurslarımız, etüt merkezlerimiz, okullarımız, yurtlarımız; kargo, kurye veya elden gönderecekleri Optik Sınav Formlarını, form sayısına bakmaksızın 3 saat içinde okutup, değerlendirip, yayına açmaktayız.